Khirma Eliazov zasáhl hold

, jsem v poslední době v držáku nálady. Nejsem si jistý, proč to je-jaro je na cestě, stejně jako jsem objevoval, že využívám uvolněné totes a také přenáším spojky mnohem častěji v létě než standardní kapesní počítač, jako je khirma Eliazov. Spojka. To neznamená, že se mi to nelíbí, přesto – absolutně to dělám.

Je to sochařská, exotická, poněkud retro a stále naprosto neutrální navzdory představení dvou barev. Pro všechny lidi to není spíše všechno, ale nic v módě nikdy nemusí být. Je však elegantní i cenově dostupný, což je téměř stejně univerzální.

Stingray je jedním z mnoha nedostatečně využívaných i ekonomických exotik módy, stejně jako jediná věc, kterou bych o tomto držení změnil, je povrch Stingray Panels. Materiál vypadá tak bohatý a také fascinující, když je trochu vyzařující, že si přeji, aby místo matného povrchu, který si vybrali .

Nejsem si jistý, proč tuto tašku vydávají v této době kolem roku – červené kožené akcenty proti Black Stingray produkují barvu i kombinaci struktury, která by byla využita k jeho největšímu dopadu během chladného počasí. Přesto je ještě několik týdnů na to, aby to využilo – nebo byste ji mohli jen dostat hned teď a veverku pryč po dobu šesti měsíců, dokud se věci znovu nezačnou skvěle. Získejte s Shopbop za 615 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post